2018 елның 18 ноябре, якшәмбе

Татарстан Республикасының архив эше буенча дәүләт комитетында дәүләт заказы һәм ресурслар белән тәэмин итү бүлекчәсе мөдире Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәтенең вакант вазифасын биләүгә конкурс игълан ителде.

Тәфсиллерәк мәгълүмат белән “Кадрлар сәясәте” бүлегенең “Татарстан Республикасының архив эше буенча дәүләт комитетында дәүләт граждан хезмәтенең вакант вазифасын биләүгә конкурс” бүлекчәсендә танышырга мөмкин.

Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәтенең вакант вазифасын биләүгә конкурста катнашыр өчен гаризалар һәм тиешле документлар 2018 елның 15 ноябреннән 2018 елның 05 декабренә кадәр Казан шәһәре, Ново-Песочная урамы, 44 йорт, 109 кабинет адресы буенча конкурс комиссиясе секретаре тарафыннан кабул ителә.