Татарстан Республикасы Һөнәр берлекләре көне. Россия Федерациясе дәүләт учреждениеләре һәм иҗтимагый хезмәт күрсәтү хезмәткәрләренең Бөтенроссия һөнәри берлеге Татарстан Республикасы комитеты Сезне Татарстан Республикасы Һөнәр берлекләре көне белән котлый!

2020 елның 24 сентябре, пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Һөнәр берлекләре көне.

24 сентябрь 2020 ел, пәнҗешәмбе

Профсоюз хәрәкәте тарихы ‒ катлаулы, күп вакыйгаларга бай булуын, аның үз-үзен билгеләү һәм нинди зур үсеш юлын үтүен күрсәтә. Елдан-ел социаль партнерлыкны үстереп, эш юнәлешләрен камилләштереп, оештыру бердәмлеген һәм теләктәшлеген ныгытып, кешегә, аның көндәлек ихтыяҗларына һәм проблемаларына игътибар итүгә нигезләнгән традицияләрне саклап, камилләштереп киләбез. Профсоюзның көче ‒ аның бердәмлегендә, теләктәшлегендә һәм гаделлектә! Аның кешеләрендә, профсоюз кадрларында һәм аның активында дан һәм горурлык! Бергәләп башкарылган һәм дәвам итүче зур эшләр өчен рәхмәт сүзләрен кабул итегез! Профсоюз башкарган эшләр алга таба да кешеләр хөрмәтенә лаек булсын! Сезгә зур бәхет, иминлек һәм уңышлар телим!