“Эхо веков в истории семьи – Тарихта без эзлебез " республика фестиваленең муниципаль этабы башлана

2024 елның 19 феврале, дүшәмбе

"ЭХО ВЕКОВ В ИСТОРИИ СЕМЬИ – ТАРИХТА БЕЗ ЭЗЛЕБЕЗ" РЕСПУБЛИКА ФЕСТИВАЛЕНЕҢ МУНИЦИПАЛЬ ЭТАБЫ СТАРТ АЛДЫ.

1 этап-муниципаль этап - 2024 елның 20 февраленнән 10 мартына кадәр Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләрендә үткәрелә.

Фестивальнең муниципаль этабы Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләрендә Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләренең җирле үзидарә органнары белән хезмәттәшлектә архив эше буенча Татарстан Республикасы Дәүләт комитеты тарафыннан оештырыла һәм үткәрелә.

Муниципаль этапта җиңүчеләр (1, 2 һәм 3 урыннар) Татарстан Республикасы архив эше буенча дәүләт комитеты тарафыннан дипломнар һәм акчалата призлар белән бүләкләнә:

50 000 (илле мең) - 1 урын өчен;

40 000 (кырык мең) - 2 урын өчен;

30 000 (утыз мең) - 3 урын өчен. Беренче урынны алган гаилә династиясе зона этабына җибәрелә.

Фестивальдә катнашырга чакырабыз